Dětský den a děti jako my

Týden od 28.5. do 1.6. se nesl v duchu zábavy, her a radosti. Začátkem týdne jsme si s dětmi povídali o dětech, žijících v různých zemí světa. Děti se vyzkoušely život indiánů, eskymáku či černochů. Tančili jsme okolo indiánského ohně nebo chytali ryby jako praví eskymáci.

Ve čtvrtek jsme měli den plný zábavy a her. Děti si vyzkoušely různé překážkové dráhy, kde si procvičily jak trpělivost, pečlivost tak i soustředěnost. Odměnou jim byly nachystány medaile, diplomy a malá odměna. Páteční sváteční den dětí jsme oslavili diskotékou, hrami na přání a pochutnali jsme si na občerstvení, které si děti samy nachystaly. Celé dopoledne jsem zakončili hledáním zakopaného pokladu od loupežníka v písku.