„Ježíškova vnoučata“ u babiček a dědečků

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Letošní prodej na Předvánočním jarmarku 2018 nám přinesl výdělek ve výši 10.200,- Kč. Větší část příjmů jsme využili na nákup vánočních dárků pro děti MŠ. Stejně jako v minulých letech, tak i letos jsme část příjmů použili na dobročinné účely.

Připojili jsme se k projektu Ježíškova vnoučata, našli jsme si babičku v domově Dotek ve Vizovicích. Zdravotní pomůcky a drobné dárky i pro ostatní klienty domova předaly děti naší MŠ ve čtvrtek 13.12.2018 při návštěvě tohoto pěkného zařízení. S dětmi jsme připravili veselé předvánoční  vystoupení pro přítomné babičky, nemocným, kteří jsou upoutáni na lůžku jsme zpívali v jejich pokojích. Bylo to moc hezké a pro děti nejen zajímavý, ale i poučný zážitek. Věříme, že jsme svou přítomností potěšili babičky a dědečky, přinesli jim kousek vánoční nálady a dětské radosti. Děkujeme rodičům, kteří nám pomohli při organizaci  této zajímavé akce a Obecnímu úřadu Jablůnka za vánoční přání a dárky.