Karneval ve školce

Minulý týden si děti ve školce užívaly karnevalového a masopustního veselí. „Masopustní veselice, veselá je převelice. Lidé vodí po vesnici medvěda i medvědici. Tancuj, tancuj medvěde, karneval se povede„.

Ke karnevalové promenádě, diskotéce a občerstvení jsme se všichni sešli u Červených jablíček ve 2. třídě.

Karnevalové frkačkové dárečky se všem dětem moc líbily.“Haló, pane karnevale, račte dále, račte dále, Všechno máme na míru z krepového papíru. Princezny tu vzduchem vlají, motýli se třepetají. Cupy dupy, cupy dupy, dupou na ně čerti s chlupy. A k tomu nám krásně vříská disko hudba dyskodyska. Není při tom slyšet Kubu – je bubák a dělá bubu. Všichni vás zvem hej, hej, hej, na maškarní rej“.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *