Loučení se školkou před prázdninami

Ve čtvrtek 28. června 2018 měli předškoláci „AKTOVKOVÝ DEN“. Do školky si přinesli aktovky, které mají připravené do školy.

Po svačince měly všechny přítomné děti zmrlinové překvapení od MACHALŮ. Zmrlina se nestačila rozpustit, rychle zmizela v bříškách dětí. VŠEM DĚTEM ZMRLINA SKVĚLE CHUTNALA. TOUTO CESTOU POSÍLÁME POZDRAVY K MACHALŮM ZA ZÁVORY A MOC DĚKUJEME ZA ZMRZLINU – BYLA VÝBORNÁ.

Všechny děti i zaměstnanci MŠ se potom sešli v herně 2. třídy ke společnému zpívání a hrám. Naše pozvání přijal také pan starosta Čeněk Hajný. Po závěrečné písničce „Není nutno, není nutno, aby bylo přímo veselo, hlavně nesmí býti smutno, natož aby se brečelo….“ jsme si všichni společně popřáli pěkné léto, našim odcházejícím zaměstnancům jsme popřáli hodně zdraví a pohody, zazpívali jsme ještě „živijóóó“ a připili dětským šampusem. Hurrrrá- ať žijí prázdniny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *