Loučení předškoláků se školkou

Maturitní komise

Ve středu 27. června 2018 měli předškoláci zajímavý, ale i náročný den. Dopoledne skládali svou první zkoušku – „ŠKOLKOVOU MATURITU“ před přísnou komisí (spolužáci, kteří ještě letos nejdou do školy). I přes velmi přísné hodnocení komise všichni předškoláci úspěšně složili maturitu a dostali maturitní medaile. Odměnou byl ovocný špíz od spolužačky, která slavila své šesté narozeniny.

Odpolední rozloučení se školkou na Obecním úřadě v Jablůnce  se neslo ve slavnostním duchu, pan starosta Čeněk Hajný poděkoval dětem i jejich rodičům za spolupráci a množství veřejných vystoupení dětí při různých slavnostech a akcích v Jablůnce. Děti s rodiči poděkovali svým pedagogům krásnou básničkou, fotopamátníčkem, kyticemi květů i milými dárečky.

Závěr dne proběhl na dolní školkové zahradě, kde bylo opravdu rušno a veselo. Rodiče dětí se postarali nejen o zábavu, ale i o  občerstvení pro všechny přítomné.