Pochoďák za zvířátky

Páteční dopoledne 1.6.2018 čekal děti 2. a 3. třídy výšlap na kopec nad Jablůnkou, kde se říká Na Kobyle.

Přijali jsme pozvání  a hned po svačince jsme vyrazili. Na farmě jsme toho hodně prožili. Počítali jsme kůzlátka a dospělé kozy, sledovali, jak malá kůzlátka pijí od své maminky z vemínka, sbírali jsme vajíčka z kurníku, pozorovali králíky i jejich mláďátka, krmili krásné koníky, hledali dančí paroží a poslouchali zajímavé povídání paní majitelky. Na závěr nás čekala úžasná hostina a chvilka na hry. Čas rychle ubíhal a my jsme se museli vrátit zpět do školky. Spokojení, plní dojmů jsme spěchali přes les, dolů z kopce……kap, kap a pak to začalo –  lilo a lilo a lilo a my jsme tentokrát neměli pláštěnky. Na štěstí bylo teploučko a vůbec nám nevadilo, že nás déšť všechny pořádně promáčel. To byl teda závěr! MOC A MOC VŠICHNI DĚKUJEME HOSTITELŮM ZA NÁDHERNÉ DOPOLEDNE.