Poděkování „DRAKŮM“

Na horní  školkové zahradě máme nové „Bludiště na pružině“.

Tento pěkný labyrint bude sloužit nejen dětem naší MŠ, ale i dětem, které s rodiči navštěvují naší školkovou zahradu mimo provoz školky. Věříme, že se dětem bude líbit a vydrží nám hodně dlouho.

Chci touto cestou poděkovat Volejbalovému oddílu „Draci“ Spartak Jablůnka, který nám v letošním roce bludiště věnoval jako poděkování za pomoc při pořádání Dětského dne 2018. Podpora této party skvělých lidí nás nesmírně těší a jsme za ni velmi vděční. Potěšit srdíčka  malých dětí, to je moc pěkné.

Bludiště na pružině není jediným dárkem, který naše školka dostala. Z darů od „Draků“ jsme v minulých letech pořídili nové obložení  pískoviště, koloběžky  a dárky k Vánocům 2016, dětský rotoped, lanovou průlezku na dolní zahradě…., každoročně k nám chodí převlečení jako Mikuláš společně s čerty a andělem s nadílkou pro děti.

Milí „Draci“, DĚKUJEME, jsme rádi, že vás máme, rádi vám pomáháme  a těšíme se letošní návštěvu Mikuláše s jeho družinou.