Rozloučení s předškoláky

Školní rok utekl jako voda a z našich malých školkáčků se stali velcí budoucí školáci. Všechny děti úspěšně složily školkovou maturitu a dostaly vysvědčení i stužky, kterými byly pasovány na školáky. Dopoledne si děti zahrály hry s vodou na zahradě a odpoledne nás čekala významná, slavnostní událost na obecním úřadě, kde nás přivítal pan starosta, který děti společně s paní ředitelkou a paní učitelkami obdaroval krásnými dárky. Po hudebním vystoupení se děti občerstvily výbornými frgály a ovocem.
Zábava pokračovala na dolní zahradě MŠ, kde nás čekalo spousta překvapení. Pro děti byl připravený hudební program se zpěvákem a kytaristou Bolkem Vjaclovským. Na zahradě se zpívalo a tancovalo  a také se hrály písničky na přání.
Nechyběly ani stanoviště s úkoly, bohaté občerstvení a opékání špekáčků. Tato akce se velice vydařila. 🙂

Ještě jednou děkujeme rodičům za krásné dárky i odpolední program, také panu starostovi a Silvii Procházkové z OÚ Jablůnka.