Týden darů přírody

Celý týden jsme se věnovali darům přírody. Začali jsme hned v úterý brambory. Společně jsme si vytvořili bramborová tiskátka a děti tak zjistily, že brambory nemusí být jen k jídlu. Ve středu jsme si upekli výborný jablečný štrúdl. Ve čtvrtek jsme měli „Dýňový den“- děti přišly v oranžových maskách, vydlabali jsme si dýně a společně s ostatními dětmi z 1. a 2. třídy si užili dýňové radovánky spojené s diskotékou. V pátek si děti vytvořily ovocné a zeleninové špízy, moc jsme si pochutnali.

4 komentáře

1. Hana Jabůrková napsal:

Díky za všechny fotoreportáže ze života vaší školky! Alespoň tímto způsobem si dokážeme my – prarodiče – představit naše kluky Davídka a Ivánka v kolektivu ostatních dětí, kterým se vaše aktivity podle zveřejněných obrázků určitě moc líbí. Jen tak dále a ať se daří vám a děti = jablíčka jsou zdravé a spokojené!
    Babička Hana Jabůrková

• Diana Kheilova napsal:

Děkujeme mockrát, že nás sledujete! A děkujeme za krásná slova, která nás moc těší! Budeme se i nadále snažit zveřejňovat, co nejvíce fotek,až z toho taky něco máte. 🙂 Přejeme krásný podzim!

2. Jana Opálková napsal:

Dobrý den, jsem Lucinčina babička jana. Chtěla bych vám poděkovat za úžasnou práci s dětmi. Prohlédla jsem si pozorně všechny snímky a moc se mi to líbilo. Myslím, že dětičky mohou být šťastné, že chodí do jablůnecké školky a do třídy právě k vám. naše Luci je velice spokojená a šťastná. Díky, Jana Opálková.

• Diana Kheilova napsal:

Paní Opálková, děkujeme mockrát za krásná slova! I nadále nás určitě sledujte, budeme moc rádi. Moc mě těší, že chodí Lucinka do školky ráda. Přejeme krásný podzim! 🙂