Vánoce, Vánoce přicházejí…

Vánoce jsou za dveřmi a ve třídě červených jablíček jsme zapálili třetí adventní svíčku POMOCI A SLUŽEB. Povídali jsme si o dobrých skutcích a také si děti zahrály na Anděly svých kamarádů, jejichž úkolem bylo obdarovat kamaráda třeba hezkým vzkazem, drobným dárkem, obrázkem či pomocí.
Paní zima už se blíží a děti si mohly ze sněhu postavit sněhuláky a také zahrát koulovanou.
Ve čtvrtek jsme měli Vánoční den. Děti se seznámily s vánočními tradicemi a zvyky, pochutnaly si na cukroví, které si samy upekly a také měly možnost ochutnat cukroví od dětí z 1. a 3. třídy.
Pod ozdobeným stromečkem nám Ježíšek nechal plno hezkých dárků a my jsme mu za to poděkovali vánoční koledou.
Tento týden jsme zakončili dobrým skutkem a to procházkou do lesa s vánoční nadílkou pro zvířátka. Tímto chceme poděkovat dětem i rodičům za spolupráci.