Vánoční nadílka

Ve středu jsme si ozdobili vánoční stromeček a ve čtvrtek jsme i my měli v naší třídě „Zelených jablíček“ Vánoční den. Hned ráno jsme si pochutnali na vánočce s kakaem. Po svačince jsme si povídali o vánočních zvycích. Holky zkoušely házet papučí. Společně jsme zpívali vánoční koledy a čekali na zazvonění zvonečku. Ježíšek na nás nezapomněl a děti byly z dárků velmi nadšené.

Celé dopoledne jsme si hráli s novými hračkami, pouštěli lodičky, rozkrojili si jablíčko a užívali si Vánoční den. V pátek jsme odnesli vánoční dárečky nemocným dětem domů. Navštívili jsme Ondráška, jeho maminka s tetou nás srdečně pozvaly dál a tak si děti spolu s Ondrou pochutnali na výborných perníčkách. Přejeme s dětmi hlavně klidné prožití vánočních svátků a mnoho zdraví do nového roku!