Vzkazy

Zde nám můžete zanechat Vaše vzkazy:

17 komentářů

 1. Hana Jabůrková napsal:

  Vaše pěkné stránky, vesele lemované malými hlavonožci – jablíčky, občas prohlédnu a těším se z práce, kterou pro své děti děláte. Máme u vás také svého vnoučka, a tak alespoň vím, co s ním mohu aktuálně probrat, když se jedenkrát týdně navštívíme. Ať se vám vše daří a práce s dětmi a pro děti vás stále baví! HJ

  • Marie napsal:

   Paní Jabůrková, děkujeme za pochvalu. Práce s dětmi je náročná, ale nádherná, jsem ráda že navštěvujete naše stránky. Budeme se i nadále snažit přinášet aktuální informace a fotky ze života naší školky.

 2. Iveta Povalová napsal:

  Dobrý den budete opět zveřejňovat jídelníček školky na vašich stránkách? Děkuji za odpověď :-). Školka je krásná a malé se v ní moc líbí,těší se do ní. Velká pochvala.

  • Marie napsal:

   Dobrý den.
   Ano, od 5. 9. 2016 budou pravidelně zveřejňovány jídelníčky pro MŠ.
   Věra Martinková – vedoucí jídelny

 3. Zdenka Michutová napsal:

  Chválím stránky ,máte zajímavé aktivity, kdybych byla dítě, určitě by se mi ve Vaší škole líbilo! Hodně síly, nápadů, tvořivosti, ale především krásné prázdniny ! Zdena

 4. Hana Gombárová napsal:

  Jsem pravidelnou čtenářkou vašich stránek. Mám ve vaší školce synovce Ondru a ráda si prohlížím fotografie z akcí, které ve školce pořádáte. Program školky je velice pestrý a z fotek je vidět spokojenost dětí. Bydlím poměrně daleko od Jablůnky, takže si Ondráška užívám hlavně v létě, ale díky vám o něm vím téměř každý den po celý rok. S pozdravem Hana G.

  • Marie napsal:

   Paní Gombárová, děkujeme Vám za příspěvek a pochvalu, jsme rádi, že Vám naše stránky dělají radost a jsou užitečné.

 5. Květa Svobodová napsal:

  Přeju všem pracovnicím MŠ, paní ředitelce, paním učitelkám, paní uklízečce i kolektivu kuchyně veselé a pohodové vánoce. Přes prázdniny si odpočiňte a naberte nové čerstvé síly do dalšího roku. Bude jich určitě zapotřebí. Tak v příštím roce 2014 opět nashledanou. Květa

 6. Květa Svobodová napsal:

  Dobrý den. Moc chválím paní ředitelku, paní učitelky i kuchyń pod vedením Věrky, za velikou vstřícnost i pro nás pracující babičky, které vodíme děťátka do MŠ už brzo ráno. Otevírací doba od 6.15 je úžasná.Děkuji všem, kteří se o naše zlatíčka celý den staráte a všem vám přeju do nového školního roku pevné nervy,dobré zdraví a vždy dobrou náladu. Květa

  • Marie napsal:

   Jsme moc rády, že naše webové stránky sledují nejen rodiče, ale i babičky – to je super. Babičko Květo, děkujeme za pochvalu, těší nás to, motivuje a posiluje v naší práci. Ještě jednou upřímně děkujeme.

 7. Ilča Uhříková napsal:

  Dobrý den paní ředitelko, také moc chválím za krásné stránky a bezvadný přístup jak k dětem, tak i k rodičům. Jsem ráda, že máme tak úžasnou školku. Těšíme se na společné akce.

 8. Koňaříková napsal:

  Tak se omlouvám, všechno tu o akcích máte. Jen jsem špatně hledala. Je to tu moc hezké. Obdivuji, co všechno, paní ředitelko,zvládnete. Jen tak dále.

 9. Z. napsal:

  Máte to tu moc hezké

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *