Dopolední akce s BESIPEM

V úterý 24. dubna jsme se všechny třídy zúčastnily preventivní, dopravní, bezpečnostní akce na Školničce. Vyzkoušeli jsme si záchranu první pomoci, také jsme měli možnost zhlédnout záchranářský, hasičský i policejní vůz se zvuky majáků. Nejvíce se nám líbilo postřikování vodou na PET láhve pomocí hasičské hadice a na chvíli se z nás stali opravdoví hasiči. Samozřejmě jsme byli vybavení přilbou, abychom mohli vyzkoušet nové motokáry, ale také kola a koloběžky na dopravním hřišti, kde jsme museli pečlivě pozorovat všechny dopravní značky a dodržovat správný směr jízdy. Za odměnu jsme dostali omalovánky, pexesa a reflexní vesty.
Tato akce se nám velice líbila a těšíme se na příště 🙂

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *