Mezinárodní den dětí

Minulý týden jsme si s dětmi povídali o dětech z celého světa. Jak a kde žijí, kde bydlí, co jí, jak vypadají a podobně. Podrobněji jsme se věnovali eskymákům, indiánům a černouškům. Ve čtvrtek jsme prožili “den plný soutěží a her”. Děti byly moc šikovné a proto byly odměněny diplomem, medailí a drobným dárečkem. V pátek jsme spolu s dětmi oslavili MEZINÁRODNÍ DEN DĚTÍ. Ráno jsme si připravili občerstvení, poté jsme měli diskotéku.

Chtěli bychom moc poděkovat p. Machalové, za to, že dětem nakoupila dárky ke Dni dětí. Děti byly opravdu nadšené! Děkujeme!

Poslední důležitý bod pátečního dne dětí si pro nás připravili indiáni, jelikož dětem schovali poklad. Děti musely chodit podle fáborků a najít poklad, což se jim podařilo!